Hızlı Sipariş Formu
Kategoriler
Ürün Kataloğumuz
Hakkımızda

ER-SA Türkiye'de ahşap ve plastik kapı pencere açılım sistemlerini üstün kalite ile üreten firma olmanın gururunu taşımaktadır. Modern makina, ekipman ve uzman kadrosu ile kalıcı yapısı ile garantili bir marka oluşturmuştur. Aksesuar piyasasının önemli üreticilerinden biri olan firmamız, 1983 yılında kurulmuş olup kendi makina ve kaliplarini üreterek hizmet vermektedir.
 

1983 yılından itibaren yaşamın gereksinimlerini kaliteli üretim ve titiz işçilikle sunarak, ER-SA adıyla ahşap kapı pencere ve mobilya menteşeleri üretmektedir. ER-SA, prensiplerinden ödün vermeyerek ulaştığı kalite sayesinde büyük beğeni toplamış, kısa süre içinde yurt çapında geniş bir alana yayılmıştır. Üretim çeşitlerimiz sürekli artmakta ve kalitemiz yükselmektedir.
 

Ürün portföyümüzde ahşap ve pvc aksesuarları başta olmak üzere her türlü yerli ve ithal bağlantı elemanları, mastik, silikon, köpük gibi izolasyon malzemeleri, sac vidaları, sunta vidaları mevcuttur. Yurt içi ve yurt dışında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Pvc-ahşap kapı ve pencerelerin görünmez kahramanlarından birinin de menteşe olduğundan yola çıkarak menteşenin gerek işlev gerekse maliyet olarak önemi daha iyi anlaşılmıştır. Bu sebeple kaliteyi ucuza sunmak için çalışıyoruz.
 

ER-SA, ilklerin temsilcisi ve çevreye duyarlı teknolojisi ile büyüyen pazar ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiş olup insana ve geleceğe yatırıma devam etmektedir. AR-GE çalışmalarımız da aralıksız sürmektedir.

Saygılarımızla,
ER-SA BAĞLANTI ELEMANLARI ÜRETİM VE TİCARET

KURUMSAL

1983 yılında çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürüyerek sektörde kalıcı olmayı ilke edinmiş prensibimiz,dürüst çalışma ilkelerimizi koruyarak yolumuza devam ediyoruz.Sektörün ihtiyaçlarına en iyi ve hızlı bir şekilde çözüm üretecek dinanizme sahip olan er-sa bağlantı elemanları,kaliteden asla ödün vermemektedir.

YAYIN POLİTİKASI
Site üzerindeki tüm yazı ve görsellerin hakları ERSA MENTEŞE ye aittir. Resim yazı görsel bileşenler vs.. ERSA MENTEŞE izni olmaksızın kullanılamaz. ERSA MENTEŞE ön bildirim yapmaksızın site üzerindeki bilgileri değiştirme,kaldırma,ekleme hakkını saklı tutar.
BİZE ULAŞIN
Çevre Sanayi Sitesi 11.Blok No : 16 İKİTELLİ / İSTANBUL
0(212) 486 03 10 FAX : 0(212) 486 04 25
ersamentese@gmail.com
http://www.ersabaglantielemanlari.com
copright 2016 Tüm yasal ve paylaşım hakları ER-SA ya aittir. atakuldesign
Tuz Lamba Tuz Lambası